Καλησπέρα σας.

Επικοινωνούμε μαζί σας από το κοσμηματοπωλείο Venetia Vildiridis, καθώς αναζητούμε υπάλληλο για να εργαστεί στο κατάστημα μας στην Αθήνα, το οποίο βρίσκεται Βουκουρεστίου 11 και Ελ.Βενιζέλου 8.

Πιο συγκεκριμένα χρειαζόμαστε μια κοπέλα κινέζικης καταγωγής ή και όχι, η οποία να έχει πολύ καλή γνώση της κινέζικης (5ο επίπεδο και άνω) και ελληνικής ή αγγλικής γλώσσας για να εργαστεί ως πωλήτρια στο κατάστημά μας. Γνώσεις πωλήσεων στον τομέα των κοσμημάτων δεν είναι απαραίτητες.

Εάν έχετε κάποιο άτομο υπόψιν σας το οποίο να ενδιαφέρεται για την θέση παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email στο    ή στο  210 3635 145 για την αποστολή βιογραφικών και για περισσοτερες πληροφορίες.

Υπέυθυνη καταστήματος είναι η κα Σμαράγδα Περίδη.
Μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας http://www.venetiavildiridis.com

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων,
Venetia Vildiridis sa