Δευτέρα, 08 Μαρτίου 2021 00:00

Παροχή online υπηρεσιών εξυπηρέτησης σε πραγματικό χρόνο μέσω τηλεδιασκέψεων!

VirtualOfficeHoursΗ παροχή διαδικτυακών ωρών γραφείου παρέχει ευκολία και ευελιξία, εξοικονομεί χρόνο, μειώνει τις αποστάσεις και ενισχύσει την αποτελεσματική επικοινωνία με τους σπουδαστές.

Κατά τη διάρκεια της πανδημίας, δεν δεχόμαστε επισκέπτες στο γραφείο μας, αλλά διατηρούμε εικονικές ώρες γραφείου κατόπιν ραντεβού με τους σπουδαστές μας χρησιμοποιώντας τις υπηρεσίες τηλεδιασκέψεων που προσφέρει η πλατφόρμα ΖΟΟΜ! Κάθε Τρίτη και Πέμπτη, 11:00 π.μ.–13:00 μ.μ. μέσω της πλατφόρμας ΖΟΟΜ υπάρχει διαθέσιμη εικονική αίθουσα-γραφείο όπου θα μπορούν να εισέρθουν οι σπουδαστές κατόπιν ραντεβού για οποιαδήποτε απορία ή αντιμετώπιση προβλημάτων.

Όλοι οι μαθητές του Ινστιτούτου Κομφούκιος Αθηνών έχουν λάβει μέσω email τον σύνδεσμο για τη συμπλήρωση της ηλεκτρονικής φόρμας προγραμματισμού εικονικής συνάντησης (Virtual Office Hours Appointment Form) και συνεχίζουν να λαμβάνουν υπενθυμίσεις σχετικά με τον τρόπο κράτησης (ημερομηνίας και ώρας) μέσω της πλατφόρμας ZOOM.

Εάν δεν είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συναντήσετε εικονικά το προσωπικό του ABCI, είμαστε πάντα διαθέσιμοι κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες μέσω email (Δευτέρα έως Παρασκευή, 8:00 π.μ.–4:00 μ.μ. στο confucius@aueb.gr και στο 210-82 26 735).