Τρίτη, 17 Σεπτεμβρίου 2024 09:53

Εγγραφές στα μαθήματα κινεζικής γλώσσας

summer2022

Οι ηλεκτρονικές εγγραφές για τα μαθήματα κινεζικής γλώσσας ξεκινούν στις 18 Σεπτεμβρίου στις 12 μ.μ. Οι σπουδαστές θα πρέπει να συμβουλεύονται το πρόγραμμα για να επιλέξουν το κατάλληλο τμήμα, αλλά και την πολιτική χορήγησης εκπτώσεων προτού καταβάλουν τα τέλη φοίτησης (δίδακτρα) και υποβάλλουν την ηλεκτρονική εγγραφή. Τα τέλη φοίτησης (δίδακτρα) καταβάλλονται εφάπαξ κατά την εγγραφή και δεν επιστρέφονται, δεν μεταβιβάζονται και δεν μεταφέρονται σε άλλο έτος σπουδών σε περίπτωση διακοπής φοίτησης, αποχώρησης ή μη παρακολούθησης.

QRCode

Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Ευελπίδων 29, 113 62 Αθήνα: Γραφεία Διοίκησης και Βιβλιοθήκη (5ος όροφος), Αίθουσες Διδασκαλίας και Εξεταστικό Κέντρο Κινεζικής Γλώσσας (1ος-5ος)

Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Κεφαλληνίας 46, 112 51 Αθήνα (1ος όροφος): Αίθουσες Διδασκαλίας, Χώρος Εκδηλώσεων, Εξεταστικό Κέντρο Κινεζικής Γλώσσας